Fred Cavayé

Nic do Ukrycia
6.8

Nic do Ukrycia

Starzy przyjaciele postanawiają dodać pikanterii wspólnej kolacji i dzielą się wszystkimi wiadomościami przychodzącymi na ich telefony — to nie może się dobrze skończyć.
Dusigrosz
5.8

Dusigrosz

2016

Dusigrosz

Pod prysznic wchodzi ze stoperem. Myje się wyłącznie w zimnej wodzie. Telewizję ogląda przez lornetkę w oknie sąsiada. W domu korzysta tylko ze światła ulicznych neonów. Utalentowany skrzypek François Gautier od dziecka jest chorobliwie skąpy. Nie ma przyjaciół, bo postawienie drinka kosz­towałoby go zawał serca. Nie związał się z kobietą, bo nawet zakup uschłych kwiatów to w jego oczach finansowe ...
Świadek
6.1

Świadek

2014

Świadek

Historia dwóch francuskich policjantów, których drogi rozchodzą się, kiedy jeden z nich powoduje tragiczny wypadek. Lata później, gdy rodzina Simona jest zagrożona, mężczyzna prosi o pomoc byłego partnera, Francka.
Niewierni
5.3

Niewierni

2012

Niewierni

Komedia o miłości i zdradzie, na którą składa się szereg niecodziennych przygód miłosnych.
Pustka
6.8

Pustka

2010

Pustka

Szczęśliwie żonaty Samuel Pierret (Gilles Lellouche), pracuje w szpitalu jako pielęgniarz. Nagle wszystko lega w gruzach, gdy na jego oczach zostaje porwana ciężarna żona. Po tym jak odzyskuje przytomność, odbiera tajemniczy telefon. Dostaje ultimatum: ma trzy godziny, by wydostać ze szpitala groźnego przestępcę, będącego pod nadzorem policji, gdy tego nie zrobi - nie zobaczy więcej żony i nienarodzonego dziecka.
Dla niej wszystko
7.2

Dla niej wszystko

Lisa zostaje skazana za zabójstwo. Mąż opracowuje plan jej ucieczki z więzienia.