Showmax za darmo

admin Sierpień 1, 2018 Views 152
W Polsce coraz większą popularnością cieszy się platforma Showmax.pl, która zdecydowanie ułatwia oglądanie filmów i seriali online. Jest to alternatywa dla Netflixa i HBO GO, stająca się coraz większą konkurencją. Showmax ma w swojej ofercie coraz większą bazę popularnych produkcji, które możesz oglądać przede wszystkim legalnie. W ofercie nie brakuje im produkcji w wysokiej jakości – standardem jest tutaj już HD czy Full HD, a nawet 4K. Dodatkowo już teraz możesz wypróbować Showmax przez 14 dni za darmo!

W skrócie Showmax jest dla każdej osoby, która chce oglądać filmy i seriale online w wysokiej jakości, nie przepłacając. Mają one zdecydowanie niższe stawki niż popularny Netflix, ponieważ opłata po bezpłatnym okresie próbnym wynosi tutaj tylko 19,90 PLN, a to ponad dwa razy mniej niż obecne stawki konkurencji. Poza tym, mamy pełną kontrole nad swoim kontem. Jeśli oferta Showmax nie przypadnie nam do gustu możemy w każdym momencie zrezygnować z subskrypcji i anulować ją, przed przejściem w okres objęty płatnością.

 

Polskie produkcje w Showmax

Polskie produkcje w Showmax

Jeśli jesteś fanem polskiego kina to z pewnością Showmax Cię nie zawiedzie. Jest to jedyna platforma, na której obejrzysz m.in. produkcje Patryka Vegi takie jak serial „Kobiety Mafii” czy „Botoks” bijące rekordy popularności w Polsce. Oczywiście oferta na tym się nie kończy i jest ona bardzo bogata, ale o tym możecie przekonać się już sami klikając w banner na końcu tego artykułu. Baza filmów i seriali jest na bieżąco aktualizowana i rozrasta się ona w szybkim tempie, dlatego myślę, że nikt się nie zawiedzie ich ofertą. Każdy kinomaniak znajdzie tam coś dla siebie.

 

Categories

(0) comments

Zostaw komentarz

Imię *
Dodaj swoje imię lub nick
Email *
Twój adres email nie zostanie upubliczniony
Strona www